پیام فرستادن

نسل جدید تجهیزات حذف گرد و غبار ---WESP

April 12, 2022

آخرین اخبار شرکت نسل جدید تجهیزات حذف گرد و غبار ---WESP

بعد از 4 سالگالوانیزه شده گرمتحقیقات فنی، نسل جدید ما از تجهیزات پاک کننده گرد و غبار----- رطوبت دهنده الکتروستاتیک مرطوب به طور رسمی در بازار قرار داده شده است.

مهارگر الکتروستاتیک مرطوب (WESP) یک نوع دستگاه پاک کننده گرد و غبار است که از جذب الکتروستاتیک برای جذب ذرات جامد در گاز حاوی گرد و غبار استفاده می کند و از اسپری آب برای تمیز کردن خاکستری استفاده می کند.همچنین دارای عملکرد از دود روی و حذف آمونیاک. آن را دارای بهره وری بالا از پاکسازی گرد و غبار و پاکسازی گرد و غبار. آن را از مزایای طیف گسترده ای از جمع آوری، از دست دادن فشار کوچک، هیچ قطعات متحرک، عملیات پایدار، عملیات امن و راحت،و هیچ گرد و غبار ثانویه ایاین یک تجهیزات پاک کننده گرد و غبار ضروری برای شرکت های صنعتی و معدن مدرن است.

1

ده ها هزار ولت ولتاژ DC بالا بین لوله آنود (جمع کننده گرد و غبار) و خط کاتود (الکترود تخلیه) اعمال می شود،و هوا برای تولید تعداد زیادی یون منفی شارژ شده ایون می شودذرات دود روی که با گاز دود وارد برق مرطوب می شوند با یون های منفی برخورد می کنند و تحت اثر نیروی میدان الکتریکی به سطح آنودوتوب حرکت می کنند.بعد از اينکه اتهام آزاد شد، ذرات دود روی توسط لوله آنود جذب می شوند.

سپس سطح داخلی لوله آنود را با اسپری آب بشویید تا گرد و غبار را از بین ببرید.

فرآیند کار رطوبت دهنده الکتروستاتیک مرطوب فرآیند شارژ گرد و غبار، جذب و تمیز کردن خاکستری متناوب است.
2
تحت عمل فن، ذرات بزرگ دود روی از طریق برج اسپری قبل از درمان خارج می شوند و دود روی مرطوب می شود.از طریق جذب الکترواستاتیک از مهارگر الکتروستاتیک مرطوب، گرد و غبار روی
دیواره داخلی لوله آنود، با آب اسپری شده به مخزن آب برای رسوب، و سپس به کیک لجن توسط فشارگر فیلتر فشار داده می شود.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Miss. Alice
تلفن : 86-18626078867
فکس : 86-510-68930088
حرف باقی مانده است(20/3000)