پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. یک شرکت حرفه ای است که در تحقیقات فناوری گالوانیزه گرم هوشمند و خروجی خدمات مشغول است.ما مشاوره هایی از جمله تحقیق پروژه، برنامه ریزی، ارزیابی صرفه جویی در انرژی، EIA ارائه می دهیم.ارائه خدمات فنی از جمله چیدمان کارخانه، پردازش، مدیریت تولید و ارائه خدمات از جمله طراحی و ساخت تجهیزات، نصب و راه اندازی.محصولات اصلی Onr: سیستم بازیافت غبار اسیدی، تجهیزات جمع آوری و تصفیه دود روی، سیستم بازیافت اسید ضایعات، سیستم بازیافت و استفاده مجدد شار، تجهیزات حمل و نقل خودکار خط گالوانیزه، سیستم استفاده از گرمای زباله، صرفه جویی در انرژی و کوره احتراق زیست توده حفاظت از محیط زیست.

 

هم بنیانگذاران ما کارشناسانی هستند که 20 سال تجربه عملی در گالوانیزه گرم، 10 سال تجربه در شیمی، 10 سال تجربه در ساخت هوشمند دارند.همراه با تجربه و دانش آنها، با تکیه بر دو کارخانه گالوانیزه پیشرو خود، خط گالوانیزه گرم هوشمند را توسعه می دهیم که حالت تولید موجود را زیر و رو می کند. بسیاری از محصولات تحقیق و توسعه مستقل ما به عنوان اختراع ملی اعلام شده اند.

سرویس

1. مفهوم خدمات
"خدمات مشاوره حرفه ای" اساس مفهوم خدمات و سیستم استJiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

 

2. محدوده خدمات
(1) خدمات آموزشی
مطابق با تاریخ تحویل، ما به تکنسین ها معرفی دقیق می کنیم و پس از تحویل به کاربران آموزش می دهیم.


(2) بازدیدهای منظم یا ارتباط تلفنی

ما به کاربران در روند تولید راهنمایی می کنیم تا از وخامت بیشتر مشکلات جلوگیری شود.

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

تیم ما

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

ما یک تیم قوی داریم، کارشناسان قدیمی که بیش از 30 سال در گالوانیزه گرم مشغول هستند، ستون فقرات فنی که 20 سال گالوانیزه گرم دارند، و مهندسان جوان با پیشینه علمی و دانش نظری بالا هستند. تیم فنی ما همچنین تحقیقات عمیقی در زمینه های مختلف از جمله تجهیزات مکانیکی، واکنش های شیمیایی، اطلاعات و اطلاعات انجام می دهد.

 

 

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Miss. Alice
تلفن : 86-18626078867
فکس : 86-510-68930088
حرف باقی مانده است(20/3000)